LOADING

Type to search

Actualitat Coronavirus Ribes

Sant Camil ja ha donat 156 altes

L’Hospital de Sant Camil ja ha donat 156 altes a malalts de coronavirus. En les darreres 24 hores n’ha tramitat tres més, que se sumen a les 32 del dia anterior. La primera la va donar dimarts 24 i en els darrers dies és quan s’ha incrementat la tendència de manera més significativa.

Aquest important volum d’altes donades en els últims dies ha permès a l’hospital de Sant Pere de Ribes tornar a tenir habitacions lliures per acollir nous malalts de coronavirus. En les darreres 24 hores n’ha rebut una desena de nous, que fa que el nivell d’ocupació sigui ara de 106, molt per sota dels 170 de fa dues setmanes. En les últimes 24 hores no s’ha hagut de lamentar cap defunció. Fins ara se n’han produït 45.

Sant Camil
DiaIngressatsMortsAltes
Divendres 2033
Dissabte 21432
Diumenge 22542
Dilluns 23683
Dimarts 2410741
Dimecres 2510354
Dijous 2610367
Divendres 27113817
Dissabte 28138919
Diumenge 291631020
Dilluns 301701723
Dimarts 311591737
Dimecres 11641947
Dijous 21552254
Divendres 31352767
Dissabte 41273281
Diumenge 51273588
Dilluns 61273593
Dimarts 713139102
Dimecres 813940103
Dijous 912840112
Divendres 1012841121
Dissabte 119845153
Diumenge 1210645156
Dades acumulades

Llegeix totes les novetats a CORONAVIRUS HORA A HORA